ביטוח נסיעות לחו"ל

 
ביטוח הנסיעות לחו"ל מציע לכם פתרון לבעיות בריאות מגוונות שעלולות להיגרם במהלך הטיול, גם במקרה של מחלות כרוניות, אשפוז, או חלילה במקרה של תאונה. הביטוח מספק כיסוי ביטוחי גם במקרה של החמרה במצב בריאות קיים או הריון במידה ונרכשה הרחבה , וכולל גם פתרונות למקרה של אובדן, גניבה או נזק שנגרם לרכושכם במהלך הטיול כל זאת על מנת לאפשר לכם לנסוע בראש שקט. ביטוח נסיעות לחו"ל כולל בין היתר את הכיסויים הבאים – הוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל, רכישת תרופות, טיפולי חירום לשיניים, פינוי אווירי וחילוץ, הוצאות מלווה לצורך מתן עזרה ועוד. חשוב שתתאימו לפני הנסיעה את ביטוח הנסיעות לאופי הטיול שלכם.

כל אזרח ישראלי מחזיק בביטוח בריאות ממלכתי הניתן לו דרך אחת מקופות החולים ומקנה לו אפשרות לבצע אבחונים, קבלת טיפולים, לעבור פרוצדורות רפואיות, לרכוש תרופות בסבסוד וכו. חשוב לזכור שכל הנ"ל לא תקף ברגע שעולים על המטוס ועוזבים את גבולות המדינה ולכן חשוב מאוד לבצע ביטוח נסיעות לכל נסיעה. פוליסות נסיעות לחול מקנות מגוון רחב של כיסויים, כגון: אשפוזים, תאונות אישיות , מחלות , תרופות , טיפולי חירום וכיוצ"ב. חלק מהביטוחים מכסים גם ביטולי נסיעה עקב סיבות שונות, פינוי יבשתי , הטסות רפואיות לארץ וכמובן הכבודה הכוללת את המזוודה/ארנק/תכשיטים וציוד היקפי כגון טלפון סלולרי, לפטופ וכו,.

חשוב מאוד לבדוק אילו כיסויים נרכשו מכיוון שחלק מהכיסויים לא נמצאים בביטוח היסודי של  הפוליסה וצריך לבצע תוספות ושדרוגים לפוליסת הבסיס.

פוליסת ביטוח מודולארית המציעה פתרונות ביטוח מגוונים וסל הרחבות לבחירה:
• כיסוי מלא להוצאות רפואיות בחו"ל, כולל בארצות הברית*, גם כתוצאה מהידבקות בקורונה. 
בנסיעה לארה"ב, בכפוף לכך שבמועד היציאה מישראל חלף לפחות שבוע מקבלת מנה שניה של חיסון בפני קורונה, ועל פי הגדרות משרד הבריאות בישראל.
כיסוי לתרחישי מגיפה בישראל ובחו"ל
• כיסוי לביטול נסיעה בעקבות מוות, אשפוז או ביקור במיון, לרבות במקרה של אבחנה חיובית בקורונה בשבוע שלפני הנסיעה, וכיסוי לקיצור הנסיעה מסיבות רפואיות.
• כיסוי להפסד הוצאות כרטיס הטיסה בעקבות חיוב בבידוד לפני היציאה לחו"ל. (בכפוף לשלושה ימי אכשרה שתחילתם ביום רכישת הכיסוי).
• כיסוי להפסד הוצאות נסיעה עקב בידוד בחו"ל במהלך תקופת הביטוח
• כיסוי הוצאות בגין שהות נוספת בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח עקב הדבקות בקורונה.
(הנ"ל בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגה העדכניים)
חברת פספורט כארד שהביאו את מהפכת ביטוחי הנסיעות בישראל עם הכרטיס הנטען והאפליקציה שמשדרגת את החוויה שיפרה את תנאי הפוליסה.
תקרת הפוליסה כולל תרופות עד  5,000,000$. 
 תקרת הכיסוי להחמרת מצב קיים הוגדלה ל 350,000$.
כבודה עד 2,500$
ביטול נסיעה עד 4,000$

דילוג לתוכן