תכנון פיננסי ופנסיוני כולל ביטוחי חיים ובריאות

מתי בדקתם האם פוליסות הביטוח שלכם מספקות לכם את הכיסויים הרחבים ביותר המותאמים לשיפורים טכנולוגיים הרלוונטים?

בדקתם את העלויות למול חברות ביטוח נוספות ?

האם הביטוח הפנסיוני שלכם אכן מבטיח לכם הגנה כלכלית מיטבית לתקופה שלאחר היציאה לגמלאות או בתקופת אובדן כושר עבודה?

איזה אלטרנטיבות השקעה קיימות המתאימות לכן ממגוון רחב של השקעות אלטרנטיביות, חברתיות כולל אפשרות להכנסה פאסיבית לתא המשפחתי?

תכנון פיננסי ופנסיוני מקיף והוליסטי נועד לוודא שפוליסות הביטוח שלך מספקות את הכיסויים הביטוחיים הטובים והמתאימים ביותר לצרכיך ולצרכי בני משפחתך ובמקביל גם לבדוק את החסכונות ארוכי וקצרי טווח למול רצונות/מאפיינים וצרכים עם הסתכלות על המצב הפיננסי הכללי שלכם בחשבונות הבנק למול ההכנסות, הוצאות ומאזן כולל הלוואות והתחייבויות ארוכות וקצרות ולעשות סדר בבלאגן לטובת תכנון כלכלי למשפחה וניצור התנהלות חדשה בצד הפיננסי.

השינויים האישיים במהלך החיים, הכוללים בין היתר: החלפת מקום עבודה, שינויים בגובה שכר, חתונה, גירושין, ילדים והשינויים הרגולטורים בחברות כדוגמת תקנות מיסוי, פרישה, עלויות הביטוח ושינויים במוצרי ביטוח אגב שיפורים טכנולוגים או מוצרי חיסכון חדשים – כל אלה ועוד- מחייבים לבדוק מדי תקופה את מרכיבי תיק הביטוח והחיסכון וזאת במטרה לוודא שתיק הביטוח אכן מספק למבוטח את הכיסויים הביטוחיים המרביים בתנאים הטובים והמתאימים לו ביותר והחסכונות הפנסיונים והפיננסים שלכם נמצאים בחברות טובות, במסלולים שמשקפים את רמת הסיכון שאתם רוצים עם פתרונות יצירתיים ליצירת/הגדלת ההון.

תכנון פיננסי ופנסיוני

אנחנו נפנה דרך מסלקת האוצר לקבל פרטים אודות כל תוכניותך הפנסיוניות ונפנה לחברות הביטוח לקבלת מידע מלא ורחב אודות תכניות ביטוח הבריאות והחיים שלכם. בנוסף, נעבוד גם על המידע הבנקאי שלכם על מנת לבצע התאמה מלאה וזאת יחד עם בירור צרכים מלא.

לאחר קבלת הפרטים, נבצע אופטימיזציה בין כל המוצרים , הכנסותיכם, הצרכים האישיים והמשפחתיים וראיה קצרה וארוכת טווח.

נבצע בדיקה הוליסטית מלאה בכל הקשור לתחומי הביטוח, פנסיוני ופיננסים .

התהליך הינו אישי ומותאם לצרכים האישיים של התא המשפחתי.

בין היתר, התכנון כולל :

·         ביטוחי חיים ובריאות : עלויות הכיסויים , פירוט מלא של  הפוליסות כולל  ביטוחים קבוצתיים מטעם מקום העבודה ופרטיים ובנוסף האם קיימים חוסרים/כפל ביטוח.

·         קופות גמל והשתלמות ופנסיה: יתרות עדכניות , הפקדות מעסיק/עובד/פיצויים, בחינת כספים הוניים / קצבתיים , דמי ניהול , מסלולי השקעה , אלטרנטיבות.

·         הלוואות/משכנתאות: בחינת ריביות קיימות למול אלטרנטיביות מימון.

·         השקעות וחיסכון: בחינת מסלולי השקעה, תשואות , מיסוי , טווח קצר /ארוך למול אלטרנטיביות.

תהליך העבודה הינו כחודש כאשר בסופו אנו נפגשים לפגישה פרונטלית או בזום.