"המרכז לתכנון פיננסי" עוסק בתכנון פיננסי וכלכלי רחב לחברות ופרטיים, בין היתר משמש כמרכז הדרכה והכשרה מקצועיים. ניתן להזמין הרצאות לאירועים עסקיים, כנסים מקצועיים, ארגונים ומוסדות ולמעסיקים לטובת עובדיהם.

מגוון הרצאות בתחומי הכלכלה, שוק ההון, ביטוח, נדלן ופיננסים:

1.הגדלת ההכנסות באמצעות השקעות פיננסיות חכמות:

היכרות עם עולם ההשקעות וחיסכון בבנקים, חברות ביטוח ובתי ההשקעות בישראל ובחו"ל.
הבדלי מיסוי, נזילות, בחירת אפיקי השקעה ועמלות. איך בוחרים מסלול השקעה ו/או חיסכון ע"פ מאפייני משק הבית ו/או צורך או ייעוד ספציפי לטווח קצר/בינוני/ארוך, עם אפשרויות משיכה/הכנסה קבועה ומשתנה לאורך תקופת ההשקעה. בנוסף, היכרות עם עולם ההשקעות הפחות מוכר, השקעות וחיסכון בעולם החוץ בנקאי שאינו בשוק ההון, השקעות באמצעות קרנות השקעה אלטרנטיביות בעולמות הנדל"ן, אשראי, הלוואות חברתיות וזאת ע"מ להגדיל את ההכנסה של משק הבית בהווה ובעתיד.

2. פנסיה, גמל והשתלמות ומה שביניהם:

היכרות עם עולם המוצרים הפנסיונים שיש לכל שכיר ו/או עצמאי בישראל.

בין היתר נלמד איך זה משפיע על הנטו של כל אחד, על הטבות מיסוי, השוואה בין החברות בשוק, מה צריך לבדוק ובמה  צריך להתמקד בבחירת קופה.
איך אפשר לנצל את הקופות הללו לטובת משק הבית גם שהקופה לא נזילה, אפשרויות משיכה בחלקים לטובת הגדלת ההכנסה החודשית והגדלת התזרים לכיסוי התחייבויות או הגדלת רמת החיים, איך להתמקח על דמי הניהול, ניהול השקעות פאסיבי באמצעות קרנות או באמצעות מסלול השקעה מוגדרים עי מנהלי ההשקעות, אפשרות לדאגה לעתיד כולל לדור הבא ע"י תקנות ייחודיות מס ייחודיות (תיקון 190/תקנה 125).

3.פתרונות מימון ואשראי בעולם הבנקאי והחוץ בנקאי:

פתרונות בדילמות כלכליות, כמו: רכישה או השכרה של דירה, רכב כרכישה או שעדיף ליסינג, מבנה ניהול תקציב משפחתי, הלוואות ועוד.
בנוסף נכיר את עולם האשראי הבנקאי והחוץ בנקאי הנותן מענה לכל סוגיה של משקי הבית, משכנתאות לטווח בינוני או ארוך, איחוד הלוואות, טיפול בתזרים/מאזן, רכישת נדל"ן, רכישת רכב וכו'.

4.נדלן, אשראי ומשכנתאות:

בחינת עסקאות נדל"ן, ההבדלים ובחינת היתרונות בין רכישה מקבלן, יד שניה, בניה עצמית, מחיר למשתכן וכו'. נתייחס להיבטי מיסוי, אשראי, תחרות ביקוש-היצע. כיצד להגיע לעסקאות שהן הזדמנות עסקית ו/או רכישה של בית למגורים תוך הכוונה כלכלית רחבה בין אם בפריפריה או אזורי ביקוש במרכז הארץ.

5.ביטוחי חיים ובריאות:

היכרות עם עולם הביטוח, ביטוחי בריאות וחיים, השינויים הרגולטוריים והרפורמות וכיצד ניתן לנצל אותם לטובתכם. נלמד מה ההבדלים בין הביטוחים הקולקטיבים, קופת חולים וביטוחים פרטיים ואיך למנוע כפל ביטוח וחוסר בביטוח.

 

צרו עימנו קשר על מנת להתאים את התכנים בצורה מיטבית ביותר, ההרצאות ממוקדות ומותאמות למצב הכלכלי הנוכחי ומועברות באמצעות מצגות וסרטונים עם אפשרות גם לניהול דיון על הנושאים.

אייטמים

כתבות ופרסומים מאתרים שונים

דילוג לתוכן