אם אתם נהנים מההכנסות ויתרות ההון המפורטות מטה, אתם משקיעים כשירים – אתם יכולים להנות מסוגים שונים של השקעות אלטרנטיביות ומהיצע השקעות רחב וייחודי ולהיכנס להשקעות יחד עם גופים מוסדיים, חברות ביטוח, קרנות פנסיה בארץ ובחו"ל.

משקיע אשר מתקיימים לגביו אחד או יותר מהתנאים המפורטים מטה ואשר מנויים בסעיף 15 א ב 1 לתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך תשכח 1968 "חוק ניירות ערך" :

– השווי הכולל של הנכסים הנזילים שבבעלותו עולה על 8,095,444 ₪
– גובה הכנסתו בכל אחת מהשנתיים האחרונות עולה על 1,214,317 ₪ או שגובה הכנסת התא המשפחתי שאליו הוא משתייך עולה על 1,821,475 ₪.
– השווי הכולל של הנכסים הנזילים שבבעלותו עולה על 5,059,652 ₪ וגובה הכנסתו מהשנתיים האחרונות עולה על 607,158 ₪ או שגובה ההכנסה של התא המשפחתי שאליו הוא משתייך עולה על 910,737 ₪.

לעניין סעיף "נכסים נזילים" – מזומנים, פקדונות, נכסים פיננסים כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות ובניהול תיקי השקעות התשנה 1995 וניירות ערך הנסחרים בבורסה. "תא משפחתי" – יחיד ובני משפחתו הגרים עימו או שפרנסת האחד על האחר.

למשקיעים כשירים קיימות הזדמנויות השקעה רבות עם אפשרות להשקיע לצד המוסדיים כדוגמת חברות ביטוח וקרנות פנסיה שבדר"כ מבצעות היתכנות ובדיקה פיננסית מעמיקה על ההשקעה.

אנו משווקים השקעות ייחודיות ללקוחות כשירים בארץ ובחול, בין היתר השקעות באמצעות חברות/קרנות/שותפויות בתחומים רבים יחד עם בתי ההשקעות וחברות הביטוח הגדולות.

קרנות נדל"ן רבות מאפשרות למשקיעים כשירים להשקיע בכום העולה בדר"כ על 150,000$,

קיימות קרנות בישראל ובחול, קרנות אשראי המגובות בבטחונות נדל"ן ו/או קרנות אקוויטי המאפשרות למשקיע לשלב בין חוב לבין השתתפות ברווחי היזם.

בנוסף, קיימות קרנות אשראי נוספות במט"ח ובשקלים המאפשרות גם לבצע הכנסות פאסיביות על נכסים פיננסים של המשקיע בדמות בטחונות מגוונים.

משקיעים כשירים רבים משתמשים באפשרות להשקיע בקרנות אלטרנטיביות באמצעות קופת גמל תיקון 190 ע"פ השקעה במדיניות IRA. ניתן לקרא אודות השקעה זו גם בכתבה שלנו בדה מרקר.

השקעה באמצעות IRA מאפשרת למשקיע לחסוך בעלויות מסחר, לחסוך במיסוי רווחי הון, להנות מדחיית מס רווחי הון ולדאוג לירושה עתידית באמצעות העברה בין דורית.

אנו נדע להפגיש את המשקיע הכשיר בין אם הוא אדם פרטי או חברה עם חברות וקרנות פרייבט אקוויטי (PE) שמשלבות השקעות במגוון תחומים, כגון: מכשור רפואי, אנרגיה מתחדשת, תשתיות  כמו כן, ניתן אף להתרשם מקרנות ו/או חברות שמשלבות בטוחות העוסקות בנדל"ן יזמי בארץ ובחול, השקעות במתחמי מולטי פמילי, קרנות ריט, מלונאות, התחדשות עירונית ואף השקעות בסטארטאפים.

ההתייחסות למשקיע המוגדר כשיר הינה כלקוח מתוחכם והוא יכול לקבל מידע פיננסי הכולל את מבני ההשקעות, נתוני תשואות עבר ואף צפי לתשואות עתידיו.

הידעת? על פי דו"ח העושר העולמי שפרסם קרדיט סוויס עולה כי בישראל חיים 131,000 מיליונרים בדולרים ומספר זה צפוי לגדול ב-32% במהלך חמש השנים הבאות ויגיע ל-174,000 עד שנת 2024.

הצטרפו לקהל לקוחותינו הכשירים .  לחצו כאן

אנחנו מלווים את המשקיעים לכל אורך התהליך ומבצעים התאמה לפרט ולעסק, כמו כן אנו ממליצים למשקיעים לבצע תכנון פיננסי מלא על מנת שיקבלו ערך רב בכל הקשור לתחומי ההשקעות הפיננסיות והריאליות כולל בחינת נכסי נדל"ן ואשראי ועד לבדיקת ביטוחי חיים ובריאות.

דילוג לתוכן